[1] Apartamente de vânzare în zona Saphir Residence, București

Zone sau localități învecinate cu zona Saphir Residence

Următoarele zone din București se află în apropierea zona Saphir Residence: Gara de Nord, Cotroceni, Regie, Grivița, Crangasi, 13 Septembrie, Aviatorilor, Domenii, Dorobanti și Giulești. Aceste zone oferă alternative pentru cei interesați de proprietăți în zona Saphir Residence.

Întrebări frecvente despre Apartamente de vanzare Saphir Residence

Ce prețuri sunt la apartamente de vanzare Saphir Residence?

Prețurile la apartamente de vanzare Saphir Residence variază între 178.900 € și 178.900 €

Ce suprafețe au apartamente de vanzare Saphir Residence?

Suprafețele la apartamente de vanzare Saphir Residence variază între 55 mp și 55 mp

Cât costă m2 la apartamente de vanzare Saphir Residence?

Costul pe m2 la apartamente de vanzare Saphir Residence variază între 3.252 €/m² și 3.252 €/m²