[4] Case de vânzare în Popești-Leordeni | PropertyBook

Zone sau localități învecinate cu Popești-Leordeni

Următoarele zone din apropierea localității Popești-Leordeni au proprietăți disponibile: Leordeni, Glina, Berceni, Manolache, Postăvari, Orăști, Jilava și Pantelimon. Aceste zone oferă alternative pentru cei interesați de proprietăți în apropierea localității Popești-Leordeni.

Întrebări frecvente despre Case de vanzare cu 5 camere Popești-Leordeni

Ce prețuri sunt la case de vanzare cu 5 camere Popești-Leordeni?

Prețurile la case de vanzare cu 5 camere Popești-Leordeni variază între 309.000 € și 660.000 €

Ce suprafețe au case de vanzare cu 5 camere Popești-Leordeni?

Suprafețele la case de vanzare cu 5 camere Popești-Leordeni variază între 129 mp și 285 mp

Cât costă m2 la case de vanzare cu 5 camere Popești-Leordeni?

Costul pe m2 la case de vanzare cu 5 camere Popești-Leordeni variază între 2.035 €/m² și 2.395 €/m²