[1] Spatii comerciale de vânzare în Popești-Leordeni

Zone sau localități învecinate cu Popești-Leordeni

Următoarele zone din apropierea localității Popești-Leordeni au proprietăți disponibile: Leordeni, Glina, Berceni, Manolache, Postăvari, Orăști, Jilava și Pantelimon. Aceste zone oferă alternative pentru cei interesați de proprietăți în apropierea localității Popești-Leordeni.

Întrebări frecvente despre Spatii comerciale de vanzare Popești-Leordeni

Ce prețuri sunt la spatii comerciale de vanzare Popești-Leordeni?

Prețurile la spatii comerciale de vanzare Popești-Leordeni variază între 4.500.000 € și 4.500.000 €

Ce suprafețe au spatii comerciale de vanzare Popești-Leordeni?

Suprafețele la spatii comerciale de vanzare Popești-Leordeni variază între 4076 mp și 4076 mp

Cât costă m2 la spatii comerciale de vanzare Popești-Leordeni?

Costul pe m2 la spatii comerciale de vanzare Popești-Leordeni variază între 1.104 €/m² și 1.104 €/m²