[2] Case de vânzare în Luna de Sus, Cluj | PropertyBook

Zone sau localități învecinate cu Luna de Sus

Următoarele zone din apropierea localității Luna de Sus au proprietăți disponibile: Gilău, Florești, Stolna, Vlaha, Suceagu, Tăuți, Rădaia, Viștea, Finișel și Săvădisla. Aceste zone oferă alternative pentru cei interesați de proprietăți în apropierea localității Luna de Sus.

Întrebări frecvente despre Case de vanzare cu 2 camere Luna de Sus

Ce prețuri sunt la case de vanzare cu 2 camere Luna de Sus?

Prețurile la case de vanzare cu 2 camere Luna de Sus variază între 95.000 € și 185.000 €

Ce suprafețe au case de vanzare cu 2 camere Luna de Sus?

Suprafețele la case de vanzare cu 2 camere Luna de Sus variază între 52 mp și 65 mp

Cât costă m2 la case de vanzare cu 2 camere Luna de Sus?

Costul pe m2 la case de vanzare cu 2 camere Luna de Sus variază între 1.826 €/m² și 2.846 €/m²