[2] Case de vânzare în Luna de Sus, Cluj | PropertyBook

Zone sau localități învecinate cu Luna de Sus

Următoarele zone din apropierea localității Luna de Sus au proprietăți disponibile: Gilău, Florești, Stolna, Vlaha, Suceagu, Tăuți, Rădaia, Viștea, Finișel și Săvădisla. Aceste zone oferă alternative pentru cei interesați de proprietăți în apropierea localității Luna de Sus.

Întrebări frecvente despre Case de vanzare cu 4 camere Luna de Sus

Ce prețuri sunt la case de vanzare cu 4 camere Luna de Sus?

Prețurile la case de vanzare cu 4 camere Luna de Sus variază între 159.000 € și 159.990 €

Ce suprafețe au case de vanzare cu 4 camere Luna de Sus?

Suprafețele la case de vanzare cu 4 camere Luna de Sus variază între 110 mp și 110 mp

Cât costă m2 la case de vanzare cu 4 camere Luna de Sus?

Costul pe m2 la case de vanzare cu 4 camere Luna de Sus variază între 1.445 €/m² și 1.454 €/m²