[1] Garsoniere de vânzare în Aurel Vlaicu, Arad

Zone sau cartiere învecinate cu Aurel Vlaicu

Următoarele cartiere din Arad se află în apropierea cartierului Aurel Vlaicu: Sega, Bujac, Poltura, Confectii, Cadas, Gai, Parneava, Gradiste, Centru și Alfa. Aceste zone oferă alternative pentru cei interesați de proprietăți în vecinătatea cartierului Aurel Vlaicu.

Întrebări frecvente despre Garsoniere de vanzare Aurel Vlaicu

Ce prețuri sunt la garsoniere de vanzare Aurel Vlaicu?

Prețurile la garsoniere de vanzare Aurel Vlaicu variază între 39.793 € și 39.793 €

Ce suprafețe au garsoniere de vanzare Aurel Vlaicu?

Suprafețele la garsoniere de vanzare Aurel Vlaicu variază între 33 mp și 33 mp

Cât costă m2 la garsoniere de vanzare Aurel Vlaicu?

Costul pe m2 la garsoniere de vanzare Aurel Vlaicu variază între 1.205 €/m² și 1.205 €/m²