[4] Apartamente de vânzare în Ferentari, București

Zone sau cartiere învecinate cu Ferentari

Următoarele cartiere din București se află în apropierea cartierului Ferentari: Rahova, Giurgiului, Progresul, 13 Septembrie, Berceni, Odăi, Văcărești, Tineretului, Ghencea și Cotroceni. Aceste zone oferă alternative pentru cei interesați de proprietăți în vecinătatea cartierului Ferentari.

Întrebări frecvente despre Apartamente de vanzare Ferentari

Ce prețuri sunt la apartamente de vanzare Ferentari?

Prețurile la apartamente de vanzare Ferentari variază între 6.065 € și 59.000 €

Ce suprafețe au apartamente de vanzare Ferentari?

Suprafețele la apartamente de vanzare Ferentari variază între 43 mp și 43 mp

Cât costă m2 la apartamente de vanzare Ferentari?

Costul pe m2 la apartamente de vanzare Ferentari variază între 1.372 €/m² și 1.372 €/m²