[1] Garsoniere de vânzare în Hunedoara | PropertyBook

Zone sau localități învecinate cu Hunedoara

Următoarele zone din apropierea localității Hunedoara au proprietăți disponibile: Almașu Mic, Cățănaș, Cinciș-Cerna, Bârcea Mică, Călan, Nandru, Strei, Băcia, Govăjdia și Streisângeorgiu. Aceste zone oferă alternative pentru cei interesați de proprietăți în apropierea localității Hunedoara.

Întrebări frecvente despre Garsoniere de vanzare Hunedoara

Ce prețuri sunt la garsoniere de vanzare Hunedoara?

Prețurile la garsoniere de vanzare Hunedoara variază între 32.300 € și 32.300 €

Ce suprafețe au garsoniere de vanzare Hunedoara?

Suprafețele la garsoniere de vanzare Hunedoara variază între 30 mp și 30 mp

Cât costă m2 la garsoniere de vanzare Hunedoara?

Costul pe m2 la garsoniere de vanzare Hunedoara variază între 1.076 €/m² și 1.076 €/m²