[2] Case cu 5 camere de vânzare în Terezian, Sibiu

Zone sau cartiere învecinate cu Terezian

Următoarele cartiere din Sibiu se află în apropierea cartierului Terezian: Țiglari, Lupeni, Reșița, Tineretului, Centru, Lazaret, Trei Stejari, Hipodrom II, Hipodrom I și Vasile Aaron. Aceste zone oferă alternative pentru cei interesați de proprietăți în vecinătatea cartierului Terezian.

Întrebări frecvente despre Case de vanzare cu 5 camere Terezian

Ce prețuri sunt la case de vanzare cu 5 camere Terezian?

Prețurile la case de vanzare cu 5 camere Terezian variază între 199.000 € și 280.000 €

Ce suprafețe au case de vanzare cu 5 camere Terezian?

Suprafețele la case de vanzare cu 5 camere Terezian variază între 124 mp și 180 mp

Cât costă m2 la case de vanzare cu 5 camere Terezian?

Costul pe m2 la case de vanzare cu 5 camere Terezian variază între 1.555 €/m² și 1.604 €/m²