Teren de vanzare pentru Duplex. Toate utilitatiile
Preţ 49.800 €
- Suprafata teren
- 600 m2
Descriere
ImoPuls va propune spre vanzare parcele de teren pentru Duplex in Mosnita Noua.Sunt 11 parcele pentru Duplex P + 1. Modele parcele disponibile : - 600 mp - 83 Euro/mp - 49.800 Euro; - 601 mp - 83 Euro/mp - 49.883 Euro; - 616 mp - 83 Euro/mp - 51.128 Euro; - 647 mp - 83 Euro/mp - 53.701 Euro; - 654 mp - 83 Euro/mp - 54.282 Euro; - 694 mp - 83 Euro/mp - 57.602 Euro; - 712 mp - 83 Euro/mp - 59.069 Euro; Se poate face plata si in transe dupa cum urmeaza : 40% avans + 40% la CF-uri +20% la utilitati.Se vor trage de catre vanzatori toate utilitatiile : apa, gaz, canal, curent. Termenul este Iunie 2027.Drumul de acces se preda pietruit, dar se poate discuta de asfaltare. Va asteptam la vizionare.
ID anunț: 3073721
Data publicării: 07.05.2026
Explorează Terenuri de vânzare pe Zone