Teren 727 mp de vanzare Mosnita Veche, 2 fronturi, ideal casa sau SAD

Preţ 85.059 €
  1. Curent
  2.  · Apa
  3.  · Gaz

Suprafata teren
727 m2

Descriere

Apostu Estate va propune spre vanzare un teren intravilan format din 3 parcele alăturate în suprafață totală de 2182 mp in Mosnita Veche, situat excelent pe colt, cu doua fronturi stradale, in apropiere de vatra veche a localitatii.Suprafata parcelei este de 727 mp, cu o configuratie echilibrata si acces facil din doua strazi, ceea ce il face potrivit atat pentru constructie rezidentiala, cat si pentru dezvoltare spatii SAD (servicii, birouri, comert de proximitate).Caracteristici principale:•Suprafata: 727 mp•Tip teren: intravilan constructii•Deschidere la strada: 2 fronturi•Pozitionare: parcela de colt•Acces: drum asfaltat•Utilitati: apa, curent, gaz, canalizare in zona•PUZ aprobatAvantaje:•Pozitie foarte buna, aproape de zona veche si dezvoltata din Mosnita Veche•Vizibilitate ridicata datorita amplasarii pe colt – ideal pentru activitati comerciale•Zona in plina dezvoltare, cu acces rapid catre Timisoara•Potrivit pentru casa individuala, duplex sau spatiu comercial/SADPret: 120 euro/mp (87.240 euro)Disponibilitate imediata.Pentru mai multe detalii sau programarea unei vizionari, va stam la dispozitie.

ID anunț: 3023302

Data publicării: 07.04.2026