[3] Case de vânzare în zona Braytim, Timișoara

Zone sau localități învecinate cu zona Braytim

Următoarele zone din Timișoara se află în apropierea zona Braytim: Calea Martirilor, Ciarda Rosie, Calea Sagului, Complex studentesc, Elisabetin, Steaua-Fratelia, Girocului, Chisoda, Cetate și Iosefin. Aceste zone oferă alternative pentru cei interesați de proprietăți în zona Braytim.

Întrebări frecvente despre Case de vanzare Braytim

Ce prețuri sunt la case de vanzare Braytim?

Prețurile la case de vanzare Braytim variază între 205.000 € și 270.000 €

Ce suprafețe au case de vanzare Braytim?

Suprafețele la case de vanzare Braytim variază între 95 mp și 120 mp

Cât costă m2 la case de vanzare Braytim?

Costul pe m2 la case de vanzare Braytim variază între 1.708 €/m² și 2.571 €/m²