[2] Case de vânzare în zona Dorobantilor, Timișoara

Zone sau localități învecinate cu zona Dorobantilor

Următoarele zone din Timișoara se află în apropierea zona Dorobantilor: Fabric, Tipografilor, Plopi, Cetate, Complex studentesc, Circumvalatiunii, Calea Aradului, Elisabetin, Ghiroda și Blascovici. Aceste zone oferă alternative pentru cei interesați de proprietăți în zona Dorobantilor.

Întrebări frecvente despre Case de vanzare Dorobantilor

Ce prețuri sunt la case de vanzare Dorobantilor?

Prețurile la case de vanzare Dorobantilor variază între 73.000 € și 210.000 €

Ce suprafețe au case de vanzare Dorobantilor?

Suprafețele la case de vanzare Dorobantilor variază între 80 mp și 109 mp

Cât costă m2 la case de vanzare Dorobantilor?

Costul pe m2 la case de vanzare Dorobantilor variază între 669 €/m² și 2.625 €/m²