[2] Case de vânzare în Vatra Dornei | PropertyBook

Zone sau localități învecinate cu Vatra Dornei

Următoarele zone din apropierea localității Vatra Dornei au proprietăți disponibile: Dorna Candrenilor și Iacobeni. Aceste zone oferă alternative pentru cei interesați de proprietăți în apropierea localității Vatra Dornei.

Întrebări frecvente despre Case de vanzare cu 4 camere Vatra Dornei

Ce prețuri sunt la case de vanzare cu 4 camere Vatra Dornei?

Prețurile la case de vanzare cu 4 camere Vatra Dornei variază între 170.000 € și 300.000 €

Ce suprafețe au case de vanzare cu 4 camere Vatra Dornei?

Suprafețele la case de vanzare cu 4 camere Vatra Dornei variază între 125 mp și 178 mp

Cât costă m2 la case de vanzare cu 4 camere Vatra Dornei?

Costul pe m2 la case de vanzare cu 4 camere Vatra Dornei variază între 955 €/m² și 2.400 €/m²